Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м.Вінниці»

створено шляхом перетворення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» 01.06.2018р. згідно рішення Вінницької міської ради від 23.02.2018 р. №1077 «Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м. Вінниці».

За організацію медичної допомоги та отримані показники роботи заклад було визнано кращим лікувальним закладом м. Вінниці в 2010р., що сприяло його включенню до міської програми м. Вінниці «Інформатизація галузі охорони здоров’я» на першому етапі  впровадження, який розпочато в 2012 році.

В Центрі надається первинна медична допомога лікарями загальної практики (сімейними лікарями), дільничними терапевтами , дільничними педіатрами дорослим та дітям в закладі та на дому за місцем проживання.

В закладі створено 7 амбулаторій ЗПСМ.
Працюють 2 пункти невідкладної медичної допомоги, які забезпечують надання невідкладної допомоги хронічним хворим з 8.00 до 20.00 щоденно, понеділок – п’ятниця.

В 2012р. в Центрі впроваджена електронна версія медичної карти амбулаторного хворого. Електронна медична карта пацієнта – це основний компонент інформаційної системи “Доктор Елекс”.

В 2018р. заклад отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, зареєструвався в електронній системі охорони здоров’я та уклав договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій ,таким чином отримавши право на оформлення декларацій про вільний вибір лікаря.

Усі робочі місця лікарів загальної практики – сімейної медицини оснащені комп’ютерами, у закладі наявна локальна мережа. Впроваджено запис до лікаря через мережу Інтернет.

В центральному приміщені за адресою вул. Замостянська, Б.18 ви маєте змогу за необхідністю отримати консультацію вузьких спеціалістів:

  • хірург;
  • травматолог;
  • невропатолог;
  • невропатолог дитячий.

Розгорнуто 17 ліжок денного стаціонару. На сьогодні пацієнти можуть отримати широкий спектр лабораторних, рентгенологічних досліджень, ЕКГ та УЗД, спірографія, реографія, холтерівське моніторування.

Цілі діяльності комунального некомерційного підприємства:

реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я шляхом забезпечення населення своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою (у тому числі невідкладною), права громадян на вільний вибір лікаря, проведення профілактичних заходів по попередженню та зниженню захворюваності, раннього виявлення хворих; диспансеризації здорових та хворих, забезпечення дотримання стандартів та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги, проведення активної роботи по санітарно-гігієнічному вихованню населення.