Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м.Вінниці» створено шляхом перетворення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» 01.06.2018р. згідно рішення Вінницької міської ради від 23.02.2018 р. №1077 «Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м. Вінниці».

За організацію медичної допомоги та отримані показники роботи заклад було визнано кращим лікувальним закладом м. Вінниці в 2010р., що сприяло його включенню до міської програми
м. Вінниці «Інформатизація галузі охорони здоров’я» на першому етапі впровадження, який розпочато в 2012 році

В Центрі надається первинна медична допомога лікарями загальної практики (сімейними лікарями), дільничними терапевтами , дільничними педіатрами дорослим та дітям в закладі та на дому за місцем проживання.

В закладі створено 7 амбулаторій ЗПСМ. Працюють 2 пункти невідкладної медичної допомоги, які забезпечують надання невідкладної допомоги хронічним хворим з 8.00 до 20.00 щоденно, понеділок – п’ятниця.

В 2012р. в Центрі впроваджена електронна версія медичної карти амбулаторного хворого. Електронна медична карта пацієнта – це основний компонент інформаційної системи “Доктор Елекс”.

В 2018р. заклад отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, зареєструвався в електронній системі охорони здоров’я та уклав договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій ,таким чином отримавши право на оформлення декларацій про вільний вибір лікаря.

Усі робочі місця лікарів загальної практики – сімейної медицини оснащені комп’ютерами, у закладі наявна локальна мережа. Впроваджено запис до лікаря через мережу Інтернет.

В центральному приміщені за адресою вул. Замостянська, 18 ви маєте змогу за необхідністю отримати консультацію вузьких спеціалістів:

  • хірург;
  • травматолог;
  • отоларинголог;
  • офтальмолог;
  • офтальмолог дитячий;
  • невропатолог;
  • невропатолог дитячий;
  • дерматовенеролог.

Розгорнуто 17 ліжок денного стаціонару. На сьогодні пацієнти можуть отримати широкий спектр лабораторних, рентгенологічних досліджень, ЕКГ та УЗД, спірографія, реографія, холтерівське моніторування.

Семерук Наталія Олексіівна

Головний лікар КНП “ЦПМСД №4 м.Вінниці”

Семерук Наталія Олексіівна - Головний лікар ЦПМСД №4 м.Вінниці

Народилася 8 жовтня 1956 року у місті Бердичів Житомирської області.

У 1975 році закінчила медичне училище міста Бердичева. У 1981 році закінчила Вінницький медичний інститут. У 1989 році закінчила клінічну ординатуру по організації охорони здоров`я Вінницького медичного інституту.

3 1989 року працювала у міській клінічній лікарні № 2 завідуючою терапевтичного відділення, завідуючою поліклінікою №2, заступником головного лікаря міської клінічної лікарні № 2. З 2002 року працювала на посаді головного лікаря міської поліклініки № 3, з 2012 року – головний лікар Центру первинної медико – санітарної допопоги №6, з 2016р. – головний лікар Центру первинної медико – санітарної допопоги №4, з 01.06.2018р. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м.Вінниці”

Має вищу атестаційну категорію організатора охорони здоров’я.