Графік прийому лікарів

 

Прізвище лікаря
Спеціаліст та назва закладу
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Черватюк Т.І.
Завідувач, ЗПСЛ
АЗПСМ №1 – каб. №5
08:00-13:00
08:00-13:00
14:00-19:00
08:00-13:00
09:00-14:00
Аязбеков Є.М.
ЗПСЛ
АЗПСМ №1 – каб. №2
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
14:30-20:00
Аязбекова О.В.
ЗПСЛ
АЗПСМ №1 – каб. №2
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
08:00-13:30
Козак О.О.
ЗПСЛ
АЗПСМ №1 – каб. №1
14:30-20:00
09:00-14:30
14:30-20:00
09:00-14:30
14:30-20:00
Шкода О.І.
Завідувач, ЗПСЛ
АЗПСМ №2 – каб. №1
10:00-15:00
14:00-19:00
14:00-19:00
14:00-19:00
10:00-15:00
Дзюняк Т.І.
Педіатр
АЗПСМ №2 – каб. №2
13:30-19:00
08:00-13:30
08:00-13:30
08:00-13:30
13:30-19:00
Катюха В. Л.
Завідувач, терапевт
АЗПСМ №3 – каб. №319
09:00-11:00
09:00-11:00
15:00-18:00
09:00-11:00
09:00-11:00
Уманець О. О.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №318
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
Маркевич А.О.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №318
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
Мазур А. В.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №327
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
Маєвська Л. А.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №327
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
Хропун Л. А.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №329
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
Гаріга Н. О.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №330
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
08:00-13:30
Жук Т. М.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №332
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
Савчук Н.І.
ЗПСЛ
АЗПСМ №3 – каб. №332
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
Марусіч М.В.
Завідувач, ЗПСЛ
АЗПСМ №4 – каб. №113
08:30-10:30
14:00-16:00
16:00-18:00
08:30-10:30
08:30-10:30
Михальчук В.М.
ЗПСЛ
АЗПСМ №4 – каб. №109
08:00-13:30
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
Шкурак О.А.
ЗПСЛ
АЗПСМ №4 – каб. №105
14:30-20:00
08:00-13:30
08:00-13:30
08:00-13:30
08:00-13:30
Олянська Ю.Ю.
ЗПСЛ
АЗПСМ №4 – каб. №111
08:00-13:30
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
Волошина Н.Б.
Педіатр
АЗПСМ №4 – каб. №111
14:30-20:00
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
Кушнір О.О.
Завідувач, ЗПСЛ
АЗПСМ №5 – каб. №311
17:00-20:00
08:00-11:00
08:00-11:00
15:00-18:00
08:00-11:00
Бабюк Т.П.
ЗПСЛ
АЗПСМ №5 – каб. №303
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
Драчинська Т.Б.
ЗПСЛ
АЗПСМ №5 – каб. №303
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
Пачос Н.А.
ЗПСЛ
АЗПСМ №5 – каб. №305
08:00-13:30
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
14:30-20:00
Митко О.В.
ЗПСЛ
АЗПСМ №5 – каб. №305
14:30-20:00
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
08:00-13:30
Маркітан Т.А.
ЗПСЛ
Хутір Шевченка
08:00-15:00
08:00-15:00
08:00-11:00
08:00-15:00
08:00-14:00
Варфоломеєва М.Є.
Завідувач, ЗПСЛ
АЗПСМ №6 – каб. №223
08:00-12:00
08:00-12:00
08:00-11:30
08:00-12:00
15:00-19:00
Калетнік Ю.Г.
ЗПСЛ
АЗПСМ №6 – каб. №221
14:30-20:00
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-13:30
Мандро І.А.
ЗПСЛ
АЗПСМ №6 – каб. №221
08:00-13:30
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-12:00
12:30-13:30
14:30-20:00
Корольова Л.В.
Педіатр
АЗПСМ №6 – каб. №224
14:30-20:00
08:00-13:30
14:30-20:00
08:00-12:00
12:30-13:30
08:00-13:30
Романова Л.В.
Завідувач, ЗПСЛ
АЗПСМ №7 – каб.№2
08:00-13:00
08:00-13:00
15:00-19:00
15:00-20:00
08:00-13:00
Дащенко О.В.
ЗПСЛ
АЗПСМ №7 – каб.№1
12:00-18:00
12:00-18:00
08:00-14:00
08:00-14:00
12:00-18:00

Відпустки

Жук Т.М. – лікар ЗПСЛ – з 01.07.19р. по 12.07.19р.
Шкурак О.А. – лікар ЗПСЛ – з 01.07.2019р. по 19.07.2019р.
Хропун Л.А. – лікар ЗПСЛ – з 03.07.2019р. по 02.08.2019р.
Дащенко О.В. – лікар ЗПСЛ – з 08.07.19р. по 26.07.19р.
Драринська Т.Б. – лікар ЗПСЛ – з 17.07.19р. по 19.07.19р.
Михальчук В.М. – лікар ЗПСЛ – з 22.07.19р. по 26.07.19р.
Корольова Л.В. – лікар педіатр – з 22.07.19р. по 09.08.19р.
Марусіч М.В. – Завідувач, лікар ЗПСЛ – з 29.07.19р. по 16.08.19р.

 

Графік прийому  пацієнтів УЗД – кабінет

Прізвище лікаря
Спеціаліст та назва закладу
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Ковальчук Н.В.
Лікар з УЗД
каб. №313
09:00-14:00
09:00-14:00
09:00-14:00
09:00-14:00
09:00-14:00

 

Графік прийому флюорографічного кабінету

Прізвище лікаря
Спеціаліст та назва закладу
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Бондарчук О.В.
Лікар- рентгенолог
каб. №102
08:00-13:30
08:00-13:30
13:00-18:30
08:00-13:30
08:00-13:30
Блажко Г.Г.
Рентгенолаборант
каб. №122
08:00-13:30
08:00-13:30
13:00-18:30
08:00-13:30
08:00-13:30

 

Графік прийому кабінет функціональної діагностики (ЕКГ)

Прізвище лікаря
Спеціаліст та назва закладу
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Шевченко М.В.
Лікар з функціональної діагностики
каб. №317
08:00-15:00
08:00-15:00
08:00-15:00
08:00-15:00
08:00-15:00

 

Графік чергувань  на святкові та вихідні дні

липень    2019 року

Дні чергувань
Посада
П.І.Б.
Чергування
06.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Дащенко О.В.
09:00-14:00
06.07.19р.
Сестра медична ЗПСМ
Лихошва В. А.
09:00-14:00
06.07.19р.
Медичний реєстратор
Шубінська О.М.
09:00-14:00
07.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Маєвська Л.А.
09:00-12:00
07.07.19р.
Медичний реєстратор
Бистрицька В.І.
09:00-12:00
13.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Дащенко О.В.
09:00-14:00
13.07.19р.
Сестра медична ЗПСМ
Позняк О.І.
09:00-14:00
13.07.19р.
Медичний реєстратор
Шевчук Н.А.
09:00-14:00
14.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Митко О.В.
09:00-12:00
14.07.19р.
Медичний реєстратор
Бачинська Т.І.
09:00-12:00
20.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Калетнік Ю.Г.
09:00-14:00
20.07.19р.
Сестра медична ЗПСМ
Претолюк Д.І.
09:00-14:00
20.07.19р.
Медичний реєстратор
Волкова Т.П.
09:00-14:00
21.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Жук Т.А.
09:00-12:00
21.07.19р.
Медичний реєстратор
Ковтуновська В.О.
09:00-12:00
27.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Аязбеков Є.М.
09:00-12:00
27.07.19р.
Медичний реєстратор
Муха Ю.П.
09:00-14:00
28.07.19р.
Лікар ЗПСЛ
Шкурак О.А.
09:00-12:00
28.07.19р.
Медичний реєстратор
Миронюк К.В.
09:00-12:00